načítání
  • All
  • HIIT lekce
  • Posilovací lekce
  • Sportovní lekce

4GetFit Gym

Vítejte v naší tělocvičně, kde nabízíme fitness zážitek jako žádný jiný. Naše tělocvična inspirovaná CrossFitem má pro každého něco – od začátečníků po profesionální sportovce. Naše skupinové lekce jsou navrženy tak, aby pro Vás byly výzvou a posunuly Vás k Vašim limitům, a přitom byly zábavné a inkluzivní. Ať už začínáte, nebo jste ostřílení fitness nadšenci, náš zkušený trenér vám pomůže dosáhnout vašich fitness cílů. Přidejte se k nám a staňte se součástí naší skvělé fitness komunity ještě dnes!

Náš profesionální, certifikovaný a zkušený kouč je připraven stát se Vaším průvodcem k Vaší vysněné postavě a kondici. Moderní zařízení s klubovou atmosférou Vám poskytne komfort a příjemné zázemí, kam se budete rádi vracet. Navíc je snadno dosažitelné, s dostatečným parkovištěm pro vaše pohodlí.

JAK ZAČÍT
Je to snadné

arrow-img
process-img 01
Pročtěte
si nabídku

Podívejte se na nabídku našich služeb

arrow-img
process-img 02
Vyberte
si službu

Vybert si službu, která Vás zajímá

arrow-img
process-img 03
Domluvte
si schůzku

Kontaktujte nás a domluvte si schůzku

process-img 04
Změňte
svůj život

Užijte si svůj nový, zdravý životní styl

CO O NÁS ŘÍKAJÍ
Hodnocení zákazníků

Skupinové lekce

Chtěla bych poděkovat trenéru Marcelovi, za úžasný přístup a vedení lekcí. Jsem u Marcela členka již 3 rokem a vřele doporučuji. Nasazení a odhodlání se jen tak nevidí. Doporučuji navštívit jakoukoliv lekci a budete mile překvapeni jako jsem pokaždé já.

Veronika H.

Skupinové lekce

V posledních letech jsem se několikrát po delší přestávce snažil naskočit do pravidelného sportování, ale neúspěšně. Sport mi nepřinášel žádnou radost. Vše se změnilo po tom, co jsem zkusil první hodinu ve Sportecasu pod vedením Marcela. Neříkám, že to nebolelo, ale zase cítím, jak se na cvičení těším, cítím radost po něm a zklamání, když mi něco do termínu vleze. Díky Marceli.

David H.

Skupinové lekce

To se tak přestěhujte na vesnici a trápíte se, že přicházíte o své „městské“ možnosti, ale jen do chvíle, než objevíte Marcela a jeho Sportecas. Ostrov zázraků uprostřed ničeho, úkaz… Jinak bychom to nazvat nemohli. Už jednání po telefonu je moc milé, vše vysvětlí, vychází vstříc jak to jen jde. Pak ale v předělané stodole teprve lapáte po dechu! Vše na jednom místě v té nejvyšší kvalitě! Perfektně vybavená tělocvična je doplněna o Marcelovy erudované rady a dokonale promyšlené cviky. že si pak vždycky uděláme radost ještě nějakým hezkým kouskem z jeho shopu, a nebo že jsme pokaždé nadšeni tím, jak to tam krásně voní a je tam vždy čisťoučko, to už je jen třešinka na dortu! Sportecas milujeme a jsme šťastní, že prostě je!

Kateřina S.

Objednat novinky