načítání

  FIT PRO ŽIVOT
  Změňte svůj životní styl s 4GetFit!

  Udělejte první krok ke zdravějšímu já a kontaktujte 4GetFit pro odborné rady v oblasti fitness a výživy.

  NAPSALI O NÁS
  Hodnocení zákazníků

  Skupinové lekce

  Chtěla bych poděkovat trenéru Marcelovi, za úžasný přístup a vedení lekcí. Jsem u Marcela členka již 3 rokem a vřele doporučuji. Nasazení a odhodlání se jen tak nevidí. Doporučuji navštívit jakoukoliv lekci a budete mile překvapeni jako jsem pokaždé já.

  Veronika H.

  Skupinové lekce

  V posledních letech jsem se několikrát po delší přestávce snažil naskočit do pravidelného sportování, ale neúspěšně. Sport mi nepřinášel žádnou radost. Vše se změnilo po tom, co jsem zkusil první hodinu ve Sportecasu pod vedením Marcela. Neříkám, že to nebolelo, ale zase cítím, jak se na cvičení těším, cítím radost po něm a zklamání, když mi něco do termínu vleze. Díky Marceli.

  David H.

  Skupinové lekce

  To se tak přestěhujte na vesnici a trápíte se, že přicházíte o své „městské“ možnosti, ale jen do chvíle, než objevíte Marcela a jeho Sportecas. Ostrov zázraků uprostřed ničeho, úkaz… Jinak bychom to nazvat nemohli. Už jednání po telefonu je moc milé, vše vysvětlí, vychází vstříc jak to jen jde. Pak ale v předělané stodole teprve lapáte po dechu! Vše na jednom místě v té nejvyšší kvalitě! Perfektně vybavená tělocvična je doplněna o Marcelovy erudované rady a dokonale promyšlené cviky. že si pak vždycky uděláme radost ještě nějakým hezkým kouskem z jeho shopu, a nebo že jsme pokaždé nadšeni tím, jak to tam krásně voní a je tam vždy čisťoučko, to už je jen třešinka na dortu! Sportecas milujeme a jsme šťastní, že prostě je!

  Kateřina S.

  Objednat novinky