načítání
Osobní výživový kouč 4GetFit

Osobní výživový kouč jen pro Vás

Chcete změnit své zdraví a dosáhnout svých cílů? Váš osobní výživový kouč Vám připraví personalizovaný výživový plán jen a pouze pro Vás! Pokud jste se dosud marně snažili dosáhnout pokroku na své cestě za zdravím, je možná čas vyzkoušet něco nového. Osobní výživový kouč a Váš personalizovaný výživový plán mohou být perfektním způsobem, jak dosáhnout výsledků, o které jste dosud neúspěšně usilovali.

Osobní výživový kouč přizpůsobí individuální výživový plán Vašim konkrétním potřebám a cílům. Ať už chcete zhubnout, budovat svaly nebo jen žít zdravějším životním stylem, osobní výživový kouč s Vámi bude spolupracovat na vytvoření nutričního plánu, který bude uzpůsoben právě pro Vás.

S naší podporou to zvládnete

S profesionálním vedením a podporou si můžete být jisti, že ze svého plánu vytěžíte maximum. Osobní kouč Vás povzbudí, zodpoví otázky a zajistí dosažení Vašich cílů.

Jednoduše a navždy

Převezměte s našimi personalizovanými plány kontrolu nad svým zdravím a začít žít svůj nejlepší život ještě dnes!

Jak to funguje

Váš osobní kouč začne tím, že Vás pozná a pochopí váš individuální životní styl, preference a cíle. Pak provede analýzu skladby Vašeho těla přístrojem Tanita, aby zjistil hlavní parametry stavu tuků, svalové hmoty a dalších ukazatelů. Tyto informace pak použije k vytvoření Vašeho osobního výživového plánu, který je přizpůsoben Vašim konkrétním potřebám.

Na rozdíl od jiných výživových plánů Vám nevytvoříme konkrétní jídelníček. Z našeho pohledu je takový způsob vedení dlouhodobě neudržitelný, svazující a náročný na dodržování i finance. To vede k tomu, že většina lidí s takovými plány po kratší nebo delší době přestane. Je to velmi náročný a zatěžující systém. My Vás naučíme jak dosáhnout plánovaných výsledků jednodušším způsobem, který je snadno aplikovatelný na Vaše potřeby, ale také možnosti. Budete vědět co a kolik máte jíst, ale nakoupit si budete moci to, co zrovna budete chtít a také to, co je zrovna v obchodě k dispozici.

S naším plánem nebudete muset hladovět ani vyškrtávat celé skupiny potravin. Místo toho se naučíte, jak dělat zdravá rozhodnutí, která jsou dlouhodobě udržitelná.

Váš osobní kouč Vám také poskytne průběžné vedení a podporu v podobě kontrolních měření, které vám pomohou zůstat na správné cestě a dosáhnout vašich cílů.

Časté otázky

Zahrnují tento plán i fitness poradenství?

Výživový plán zahrnuje pouze osobní koučování v oblasti výživy. V jeho rámci Vám bude poskytnuta vstupní a kontrolní diagnostika složení těla. Pokud chcete i specializované fitness poradenství, je nutné zvolit Kombinovaný fitness a výživový plán.

Jak dlouho fitness plán trvá?

Začínáme vždy plánem na jeden měsíc. Ten zahrnuje 1 konzultaci týdně po jedné hodině. Klient si tak může vše vyzkoušet a poté se rozhodnout na jak dlouho chce spolupráci prodloužit.

Proč jeden měsíc?

Je to minimální doba, po které již můžete při dodržení stanoveného plánu vidět a sami pociťovat výsledky. Berte to jako minimální vstupní investici do změny Vašeho životního stylu.

Musím na konzultace docházet k vám?

Vyjma prvotního měření a úvodní konzultace, kde se snažíme lépe pochopit Váš dosavadní životní styl to není nutné a lze se domluvit na průběžných online konzultacích. Správné plnění plánu je zcela věcí Vaší odpovědnosti a schopnosti sebemotivace. Před koncem sjednané doby koučování však doporučujeme návštěvu u nás pro provedení závěrečného kontrolního měření a vyhodnocení.

FIT PRO ŽIVOT
Změňte svůj životní styl s 4GetFit!

Udělejte první krok ke zdravějšímu já a kontaktujte 4GetFit pro odborné rady v oblasti fitness a výživy.

KOUČOVACÍ PROGRAMY
Co Vám nabízíme

Osobní výživový
kouč

Osobní výživové koučování vychází z konkrétních individuálních potřeb klienta a jeho záměrem je vytvořit snadný a dlouhodobě udržitelný systém pro dosažení jeho cílů.

Osobní fitness a výživový
kouč

Nejoptimálnější a také nejefektivnější cestou pro zdraví do pozdního věku je kombinace osobního fitness a výživového koučování, které klientům poskytne návod a návyky pro zdravý životní styl se spoustou neutuchající energie.

Osobní fitness
kouč

Osobní fitness koučování vytváříme vždy klientům na míru tak, aby zohlednilo jejich časové a fyzické možnosti, stejně jako jejich cíle a dostupné vybavení.

JAK ZAČÍT
Je to snadné

arrow-img
process-img 01
Pročtěte
si nabídku

Podívejte se na nabídku našich služeb

arrow-img
process-img 02
Vyberte
si službu

Vybert si službu, která Vás zajímá

arrow-img
process-img 03
Domluvte
si schůzku

Kontaktujte nás a domluvte si schůzku

process-img 04
Změňte
svůj život

Užijte si svůj nový, zdravý životní styl

Objednat novinky