načítání
Osobní fitness kouč 4GetFit

Osobní fitness kouč jen pro Vás

Začněte cvičit s Vaším osobním fitness koučem, který Vám vypracuje cvičební plán na míru a objevte svůj plný potenciál. S bohatými dlouholetými zkušenostmi a vášní pomáhat ostatním dosahovat jejich fitness cílů s vámi ve 4GetFit budeme spolupracovat na vytvoření Vašeho osobního fitness plánu na míru, který bude odpovídat Vašim jedinečným potřebám a životnímu stylu. Připravte se na přeměnu svého těla a dosažení svých fitness cílů pod naším odborným vedením. Rezervujte si svého osobního fitness kouče ještě dnes!

Dosáhněte svých fitness cílů s Vaším osobním fitness koučem 4GetFit. Kondiční plán je vždy navržený tak, aby vyhovoval potřebám a cílům konkrétních jednotlivců a je dokonalým řešením pro každého, kdo se chce dostat do formy. Ať už se snažíte zhubnout, budovat svalovou hmotu, zlepšit svou kondici pro konkrétní sportovní disciplínu nebo si jednoduše udržet kondici, naše odborné znalosti ve 4GetFit Vám pomohou dosáhnout požadovaných výsledků.

Osobní fitness kouč 4GetFit

Pro zdraví a pohodu

Každý si u nás najde to své, ať už chcete shodit přebytečná kila zesílit nebo se jen dostat do formy. Vše záleží pouze na vašich cílech.

Speciální osobní plány

Zpracováváme i specializované cvičební plány např. pro osoby starší 50 let, nebo speciální plány pro sportovce a sportovní nadšence pro zlepšení výkonu.

Osobní fitness kouč 4GetFit

Jak to funguje

Nejprve Vás vyzpovídáme, abychom lépe poznali historii Vašich fyzických aktivit, pracovního zatížení a možností jakým způsobem nejlépe fitness plán realizovat. Pak provedeme analýzu skladby Vašeho těla přístrojem Tanita, abychom zjistili hlavní parametry stavu tuků, svalové hmoty a dalších ukazatelů. Jako poslední provedeme diagnostiku svalových dysbalancí. Vše shrneme v úvodní zprávě, kterou obdržíte zároveň s doporučením a startovním osobním fitness plánem.

S personalizovaným fitness plánem 4GetFit získáte individuální poradenství, podporu a odpovědnost na každém kroku. Váš osobní kouč Vám také poskytne průběžné vedení a podporu v podobě kontrolních měření, které vám pomohou zůstat na správné cestě a dosáhnout vašich cílů. Objednejte si konzultaci již nyní a začněte svou cestu k vašemu zdravějšímu a zdatnějšímu já!

Časté otázky

Zahrnuje tento plán i výživové poradenství?

Fitness plán zahrnuje pouze osobní koučování v oblasti fitness, tedy zvyšování fyzické kondice. V jeho rámci Vám bude poskytnuta vstupní a kontrolní diagnostika svalových dysbalancí. Pokud chcete i specializované výživové poradenství, je nutné zvolit Kombinovaný fitness a výživový plán.

Jak dlouho fitness plán trvá?

Začínáme vždy plánem na jeden měsíc. Ten zahrnuje 2x týdně po jedné hodině cvičení. Klient si tak může vše vyzkoušet a poté se rozhodnout na jak dlouho chce spolupráci prodloužit.

Proč jeden měsíc?

Je to minimální doba, po které již můžete při dodržení stanoveného plánu vidět a sami pociťovat výsledky. Berte to jako minimální vstupní investici do změny Vašeho životního stylu.

Musím cvičit doma nebo docházet k vám?

Možné jsou obě varianty, tedy jak doma, tak u nás. Avšak v naší tělocvičně se Vám samozřejmě dostane mnohem lepší kontroly nad správným prováděním cviků a plněním stanoveného osobního plánu. Domácí cvičení vám ušetří čas s dojížděním, ale kontrola nad správným plněním plánu je zcela na Vaší odpovědnosti a schopnosti sebemotivace. V rámci fitness plánu však máte i vstupní a kontrolní diagnostiku svalových dysbalancí a tu bez fyzické přítomnosti není možné provést. Proto počítejte minimálně s dvěma návštěvami u nás.

FIT PRO ŽIVOT
Změňte svůj životní styl s 4GetFit!

Udělejte první krok ke zdravějšímu já a kontaktujte 4GetFit pro odborné rady v oblasti fitness a výživy.

KOUČOVACÍ PROGRAMY
Co Vám nabízíme

Osobní výživový
kouč

Osobní výživové koučování vychází z konkrétních individuálních potřeb klienta a jeho záměrem je vytvořit snadný a dlouhodobě udržitelný systém pro dosažení jeho cílů.

Osobní fitness a výživový
kouč

Nejoptimálnější a také nejefektivnější cestou pro zdraví do pozdního věku je kombinace osobního fitness a výživového koučování, které klientům poskytne návod a návyky pro zdravý životní styl se spoustou neutuchající energie.

Osobní fitness
kouč

Osobní fitness koučování vytváříme vždy klientům na míru tak, aby zohlednilo jejich časové a fyzické možnosti, stejně jako jejich cíle a dostupné vybavení.

JAK ZAČÍT
Je to snadné

arrow-img
process-img 01
Pročtěte
si nabídku

Podívejte se na nabídku našich služeb

arrow-img
process-img 02
Vyberte
si službu

Vybert si službu, která Vás zajímá

arrow-img
process-img 03
Domluvte
si schůzku

Kontaktujte nás a domluvte si schůzku

process-img 04
Změňte
svůj život

Užijte si svůj nový, zdravý životní styl

Objednat novinky