načítání
Osobní fitness a výživový kouč 4GetFit

Osobní fitness a výživový kouč jen pro Vás

Osobní fitness a výživový kouč pro Vás kombinuje to nejlepší z obou světů: fitness a výživy! Pečlivě vypracovaný fitness plán šitý na míru, zde doplňuje profesionální výživové poradenství. Vašeho vysněného cíle pro kondici, požadované složení těla a celkové zdraví tak dosáhnete prostřednictvím komplexního přístupu, který bere v úvahu jak cvičení, tak stravu pro Vaše konkrétní podmínky a přání. Ať už chcete zhubnout, nabrat svaly nebo zlepšit svůj výkon, máme pro Vás řešení. Připojte se k nám a uvidíte, jak může osobní fitness a výživový kouč změnit Váš život!

Ve 4GetFit chápeme, že dosažení Vašich fitness cílů není jen o cvičení. Jde také o vyživování těla správnými potravinami. Proto nabízíme udržitelný a snadno sledovatelný výživový plán, který je přizpůsoben vašim konkrétním potřebám a cílům. Naproti tomu není ani výživa samospasitelná. Proto je naše posilovna vybavena podle nejnovějších fitness standardů, takže si můžete být jisti, že cvičíte co nejlépe, pod odborným dozorem a tak, aby jste si splnili všechny Vaše vysněné cíle.

Osobní fitness kouč 4GetFit

Životní styl

Změňte svůj životní styl a podpořte své zdraví, náš osobní fitness a výživový kouč bude Vaším průvodcem na Vaší cestě za trvalou a udržitelnou změnou

Vezměte život do svých rukou

Převezměte s našimi personalizovanými plány kontrolu nad svým zdravím a začněte žít svůj nejlepší a nejspokojenější život ještě dnes!

Jak to funguje

Váš osobní fitness a výživový kouč začne tím, že Vás pozná a pochopí váš individuální životní styl, preference a cíle. Pak provede analýzu skladby Vašeho těla přístrojem Tanita, aby zjistil hlavní parametry stavu tuků, svalové hmoty a dalších ukazatelů. Další součástí přípravy plánu je také diagnostika svalových dysbalancí. Všechny tyto informace pak použije k vytvoření Vašeho osobního výživového plánu, který je přizpůsoben Vašim konkrétním potřebám.

Na rozdíl od jiných výživových plánů Vám nevytvoříme konkrétní jídelníček. Z našeho pohledu je takový způsob vedení dlouhodobě neudržitelný, svazující a náročný na dodržování i finance. To vede k tomu, že většina lidí s takovými plány po kratší nebo delší době přestane. Je to velmi náročný a zatěžující systém. My Vás naučíme jak dosáhnout plánovaných výsledků jednodušším způsobem, který je snadno aplikovatelný na Vaše potřeby, ale také možnosti. Budete vědět co a kolik máte jíst, ale nakoupit si budete moci to, co zrovna budete chtít a také to, co je zrovna v obchodě k dispozici.

S naším plánem nebudete muset hladovět ani vyškrtávat celé skupiny potravin. Místo toho se naučíte, jak dělat zdravá rozhodnutí, která jsou dlouhodobě udržitelná.

Váš osobní fitness a výživový kouč Vám také poskytne průběžné vedení a podporu v podobě kontrolních měření, které vám pomohou zůstat na správné cestě a dosáhnout vašich cílů.

Časté otázky

Zahrnuje tento plán fitness i výživové poradenství?

Ano, tento plán zahrnuje jak fitness tak i výživové poradenství. V jeho rámci Vám bude poskytnuta i vstupní a kontrolní diagnostika složení těla a svalových dysbalancí.

Jak dlouho fitness plán trvá?

Začínáme vždy plánem na jeden měsíc. Ten zahrnuje 2x týdně po jedné hodině cvičení a v rámci jedné z cvičebních lekcí také výživové poradenství. Klient si tak vše může vyzkoušet a poté se rozhodnout na jak dlouho chce spolupráci prodloužit.

Proč jeden měsíc?

Je to minimální doba, po které již můžete při dodržení stanoveného plánu vidět a sami pociťovat výsledky. Berte to jako minimální vstupní investici do změny Vašeho životního stylu.

Musím cvičit doma nebo docházet k vám?

Možné jsou obě varianty, tedy jak doma, tak u nás. Avšak v naší tělocvičně se Vám dostane mnohem lepší kontroly nad správným prováděním cviků a plněním stanoveného osobního plánu. Domácí cvičení vám ušetří čas s dojížděním, ale kontrola nad správným plněním plánu je zcela na Vaší odpovědnosti a schopnosti sebemotivace. V rámci fitness plánu však máte i vstupní a kontrolní diagnostiku svalových dysbalancí a složení těla a ty bez fyzické přítomnosti není možné provést. Proto počítejte minimálně s dvěma návštěvami u nás.

FIT PRO ŽIVOT
Změňte svůj životní styl s 4GetFit!

Udělejte první krok ke zdravějšímu já a kontaktujte 4GetFit pro odborné rady v oblasti fitness a výživy.

KOUČOVACÍ PROGRAMY
Co Vám nabízíme

Osobní výživový
kouč

Osobní výživové koučování vychází z konkrétních individuálních potřeb klienta a jeho záměrem je vytvořit snadný a dlouhodobě udržitelný systém pro dosažení jeho cílů.

Osobní fitness a výživový
kouč

Nejoptimálnější a také nejefektivnější cestou pro zdraví do pozdního věku je kombinace osobního fitness a výživového koučování, které klientům poskytne návod a návyky pro zdravý životní styl se spoustou neutuchající energie.

Osobní fitness
kouč

Osobní fitness koučování vytváříme vždy klientům na míru tak, aby zohlednilo jejich časové a fyzické možnosti, stejně jako jejich cíle a dostupné vybavení.

JAK ZAČÍT
Je to snadné

arrow-img
process-img 01
Pročtěte
si nabídku

Podívejte se na nabídku našich služeb

arrow-img
process-img 02
Vyberte
si službu

Vybert si službu, která Vás zajímá

arrow-img
process-img 03
Domluvte
si schůzku

Kontaktujte nás a domluvte si schůzku

process-img 04
Změňte
svůj život

Užijte si svůj nový, zdravý životní styl

Objednat novinky