načítání
Fitness a výživový kouč 4GetFit
Fitness a výživový kouč 4GetFit
O SLUŽBÁCH 4GETFIT
Inspirace zdravým stylem života

Dostaneme Vás do nejlepší kondice Vašeho života. Naše koučování v oblasti fitness a výživy Vám může pomoci získat inspiraci zdravým způsobem života a dosáhnout Vaše cíle v oblasti zdraví a skvělé fyzické kondice, které budou mít trvalou hodnotu. Pod vedením zkušeného kouče můžete provést trvalé změny životního stylu, které vám poskytnou energii, sílu a sebedůvěru ve své tělo. Naše koučování zaměřené na výživu, cvičení a duševní zdraví se může stát Vaším nerozlučným průvodce do světa fyzické a emocionální pohody.

Vyvážená strava
Skvělá kondice
KDO O VÁS BUDE PEČOVAT
Osobní kouč

Osobní kouč 4GetFit

Váš osobní kouč: Marcel Tomsa
Věk: 60 let
Jazykové znalosti: čeština, angličtina

Budete v dobrých rukou

S nadšením pro zdravý styl života poskytujeme služby osobního fitness a výživového koučování, které klientům pomáhá dosáhnout jejich cílů. U zkušeného trenéra fitness, juda, fitness boxu a certifikovaného poradce v oblasti výživy a zdraví budete v dobrých rukou.  

Náš koučovací přístup je založen na pochopení, že každý klient je jiný a vyžaduje přizpůsobený plán k dosažení svých cílů. Chytrou váhu Tanita používáme ke kontrole složení vašeho těla, speciální soubor cviků pak pro identifikaci svalových dysbalancí a tyto informace využíváme k poskytování personalizovaných doporučení a plánů na zlepšení Vaší kondice. Čekají Vás také pravidelné kontroly, abychom mohli sledovat Váš pokrok a podle potřeby upravit plány.

Plán pohybových aktivit můžete realizovat jak v pohodlí vašeho domova, tak i v naší tělocvičně vybavené podle nejmodernějších trendů ve fitness, kde nabízíme skupinové i soukromé lekce podle vašich preferencí. Koučovací program je navržen tak, aby poskytoval trvalou podporu a vedení, které Vám pomůže dosáhnout udržitelných a dlouhodobých výsledků.

Neustále sledujeme  nejnovější výzkumy a vývoje v oblasti fitness, výživy a zdraví a sdílíme tyto znalosti s našimi klienty prostřednictvím vlastního pravidelně aktualizovaného blogu. Také s hrdostí sdílíme reference od minulých i současných klientů, které se pro Vás mohou stát doporučením pro naše služby.

Velmi si vážíme, že jste navštívili náš web nabízející soukromý program fitness a výživového koučování. Těšíme se na spolupráci s Vámi při dosahování vašich cílů v oblasti zdraví a wellness.

FIT PRO ŽIVOT
Změňte svůj životní styl s 4GetFit!

Udělejte první krok ke zdravějšímu já a kontaktujte 4GetFit pro odborné rady v oblasti fitness a výživy.

KOUČOVACÍ PROGRAMY
Co Vám nabízíme

Osobní výživový
kouč

Osobní výživové koučování vychází z konkrétních individuálních potřeb klienta a jeho záměrem je vytvořit snadný a dlouhodobě udržitelný systém pro dosažení jeho cílů.

Osobní fitness a výživový
kouč

Nejoptimálnější a také nejefektivnější cestou pro zdraví do pozdního věku je kombinace osobního fitness a výživového koučování, které klientům poskytne návod a návyky pro zdravý životní styl se spoustou neutuchající energie.

Osobní fitness
kouč

Osobní fitness koučování vytváříme vždy klientům na míru tak, aby zohlednilo jejich časové a fyzické možnosti, stejně jako jejich cíle a dostupné vybavení.

JAK ZAČÍT
Je to snadné

arrow-img
process-img 01
Pročtěte
si nabídku

Podívejte se na nabídku našich služeb

arrow-img
process-img 02
Vyberte
si službu

Vybert si službu, která Vás zajímá

arrow-img
process-img 03
Domluvte
si schůzku

Kontaktujte nás a domluvte si schůzku

process-img 04
Změňte
svůj život

Užijte si svůj nový, zdravý životní styl

Objednat novinky