načítání

4 pilíře naší filozofie koučování

Naše filozofie je zaměřena na kombinaci fitness a výživy, abychom dosáhli nejlepších výsledků pro zdravý tvar těla. To je reprezentováno dvěma čtverci ikony našeho loga, které se protínají, aby ukázaly důležitost integrace fitness a výživy v jeden celek. Název našeho koučovacího systému pak obsahuje číslici 4, která představuje čtyři pilíře naší filozofie pro úspěšnou a udržitelnou změnu životního stylu:

4 pilíře filozofie Fitness a výživového koučování 4GetFit

Prvním pilířem je zdravá, vyvážená strava. Věříme, že správná výživa je základem dobrého zdraví, a naše plány koučování zahrnují individuální výživové poradenství přizpůsobené potřebám a cílům každého jednotlivce.

Druhým pilířem je přesvědčení, že správné cvičení je nejlepší dietou pro zdravý život. Věříme, že cvičení by mělo být příjemnou a udržitelnou součástí životního stylu každého klienta, a proto jim vytváříme personalizované cvičební plány, které jsou efektivní i zábavné.

Třetím pilířem je motivace a pozitivní myšlení. Udržet si motivaci a udržet si pozitivní myšlení může být problém, ale náš koučovací tým se věnuje pomoci klientům zůstat na správné cestě a soustředit se na jejich cíle.

Čtvrtým a posledním pilířem je zůstat silní a zdraví díky vyvážené výživě s pravidelným fyzickým cvičením. Není jednoduché začít, ještě obtížnější je vydržet. Pravidelné cvičení je důležité pro udržení zdravé hmotnosti, snížení rizika chronických onemocnění a zlepšení celkové nálady a energetické hladiny. Naše tréninkové plány zahrnují personalizované tréninkové plány, které klientům pomohou dosáhnout jejich fitness cílů.

Celkově je naše filozofie založena na přesvědčení, že kombinace zdravého stravování, pravidelného cvičení, pozitivního myšlení a rovnováhy je klíčem k dosažení dlouhodobého úspěchu ve zdravém, udržitelném a šťastném životě.

Zdravá a vyvážená strava

Zdravá a vyvážená strava je nezbytná pro dosažení a udržení zdravého a dlouhodobého životního stylu. Výživná strava poskytuje tělu potřebné živiny pro správné fungování a pomáhá snižovat riziko chronických onemocnění. Je důležitou součástí každého plánu zdraví a wellness, ať už je cílem zhubnout, budovat svalovou hmotu nebo se prostě celkově cítit lépe.

timelines
1

Správné cvičení je nejlepší dieta

Pro dosažení zdravého a dlouhodobého životního stylu je zdaleka nejlepším přístupem upřednostňovat jak správnou stravu, tak cvičení. Výživná strava poskytuje tělu potřebné živiny pro správné fungování, zatímco správné a pravidelné cvičení pomáhá udržovat zdravou váhu, zlepšuje metabolizmus, má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém a snižuje riziko chronických onemocnění. Kombinace těchto návyků může zlepšit celkové zdraví a zvýšit dlouhověkost, což jednotlivcům umožní žít svůj nejlepší život.

timelines
2

Motivace a pozitivní myšlení

Motivace a pozitivní myšlení hrají zásadní roli při dosahování a udržování zdravého a dlouhodobého životního stylu. Zůstat motivovaný pomáhá jednotlivcům zůstat oddaný svým cílům, zatímco pozitivní myšlení může pomoci snížit stres a zvýšit celkový pocit spokojenosti a štěstí. Obojí je klíčovým prvkem při vytváření udržitelných změn životního stylu a lze je podporovat pomocí různých technik, jako je stanovování cílů, sebereflexe a pozitivní afirmace.

timelines
3

Buďte silní, buďte zdraví a budete šťastní

Zůstat silný a zdravý prostřednictvím vyvážené stravy a fyzického cvičení je zásadní pro dosažení zdravého a šťastného života. Pravidelné cvičení pomáhá udržovat zdravou váhu, zlepšuje náladu a snižuje riziko chronických onemocnění. Vyvážená strava poskytuje tělu potřebné živiny a podporuje celkové zdraví. Společně tyto návyky vytvářejí základ pro dlouhodobé zdraví a pohodu, které umožňují jednotlivcům žít svůj nejlepší život.

timelines
4
FIT PRO ŽIVOT
Změňte svůj životní styl s 4GetFit!

Udělejte první krok ke zdravějšímu já a kontaktujte 4GetFit pro odborné rady v oblasti fitness a výživy.

KOUČOVACÍ PROGRAMY
Co Vám nabízíme

Osobní výživový
kouč

Osobní výživové koučování vychází z konkrétních individuálních potřeb klienta a jeho záměrem je vytvořit snadný a dlouhodobě udržitelný systém pro dosažení jeho cílů.

Osobní fitness a výživový
kouč

Nejoptimálnější a také nejefektivnější cestou pro zdraví do pozdního věku je kombinace osobního fitness a výživového koučování, které klientům poskytne návod a návyky pro zdravý životní styl se spoustou neutuchající energie.

Osobní fitness
kouč

Osobní fitness koučování vytváříme vždy klientům na míru tak, aby zohlednilo jejich časové a fyzické možnosti, stejně jako jejich cíle a dostupné vybavení.

JAK ZAČÍT
Je to snadné

arrow-img
process-img 01
Pročtěte
si nabídku

Podívejte se na nabídku našich služeb

arrow-img
process-img 02
Vyberte
si službu

Vybert si službu, která Vás zajímá

arrow-img
process-img 03
Domluvte
si schůzku

Kontaktujte nás a domluvte si schůzku

process-img 04
Změňte
svůj život

Užijte si svůj nový, zdravý životní styl

Objednat novinky