načítání

Ve 4GetFit a Sportecas jsme hrdí na to, že poskytujeme kvalitní služby, které pomáhají našim klientům dosáhnout jejich cílů v oblasti fitness a výživy. Ale nedejte jen na naše slova! Podívejte se, co napsali o nás a svých zkušenostech jiní. Shromáždili jsme recenze od našich spokojených klientů a uvádím je zde na naší stránce „Napsali o nás“. Čtěte dále a zjistěte, jak jsme pomohli ostatním změnit jejich zdraví a kondici, a inspirujte se k dalšímu kroku směrem k Vašim vlastním cílům.

Skupinové lekce

Chtěla bych poděkovat trenéru Marcelovi, za úžasný přístup a vedení lekcí. Jsem u Marcela členka již 3 rokem a vřele doporučuji. Nasazení a odhodlání se jen tak nevidí. Doporučuji navštívit jakoukoliv lekci a budete mile překvapeni jako jsem pokaždé já.

Veronika H.

Skupinové lekce

V posledních letech jsem se několikrát po delší přestávce snažil naskočit do pravidelného sportování, ale neúspěšně. Sport mi nepřinášel žádnou radost. Vše se změnilo po tom, co jsem zkusil první hodinu ve Sportecasu pod vedením Marcela. Neříkám, že to nebolelo, ale zase cítím, jak se na cvičení těším, cítím radost po něm a zklamání, když mi něco do termínu vleze. Díky Marceli.

David H.

Skupinové lekce

To se tak přestěhujte na vesnici a trápíte se, že přicházíte o své „městské“ možnosti, ale jen do chvíle, než objevíte Marcela a jeho Sportecas. Ostrov zázraků uprostřed ničeho, úkaz… Jinak bychom to nazvat nemohli. Už jednání po telefonu je moc milé, vše vysvětlí, vychází vstříc jak to jen jde. Pak ale v předělané stodole teprve lapáte po dechu! Vše na jednom místě v té nejvyšší kvalitě! Perfektně vybavená tělocvična je doplněna o Marcelovy erudované rady a dokonale promyšlené cviky. že si pak vždycky uděláme radost ještě nějakým hezkým kouskem z jeho shopu, a nebo že jsme pokaždé nadšeni tím, jak to tam krásně voní a je tam vždy čisťoučko, to už je jen třešinka na dortu! Sportecas milujeme a jsme šťastní, že prostě je!

Kateřina S.

Osobní fitness kouč

Už víc jak rok chodím do fitka k Marcelovi na kruhový trénink a musím říci, že to je fakt dobrá volba. Je to sice dřina, ale kondička jde pomalu, ale jistě nahoru. Marcel umí perfektně nachystat náplň tréninku tak, aby tělo „dostalo“ své a člověk to „přežil“. Fajn je, že dokáže poradit i s výživou a úpravou jídelníčku. Marceli díky…

Jiří V.

Osobní fitness kouč

S Marcelem trénuji pravidelně již druhý rok. Velké bolesti zad, zejména mezi lopatkami, po cvičení zmizely. Hodiny jsou příjemné a profesionálně vedené. Marcel po celou dobu dohlíží na správné provedení cviků a vždy upozorní na možné chyby. Kruhové tréninky má skvěle nastavené, cviky nejsou jednotvárné a stále vymýšlí nové. Mohu jen doporučit a těším se na další lekce.

Katja M.

Osobní fitness kouč

Po 3 měsících návštěv kruhových tréninků s osobním fitness koučem (na základě doporučení od mého kamaráda), růst kondice i svalové hmoty. Doporučuji.

Martin V.

FIT PRO ŽIVOT
Změňte svůj životní styl s 4GetFit!

Udělejte první krok ke zdravějšímu já a kontaktujte 4GetFit pro odborné rady v oblasti fitness a výživy.

KOUČOVACÍ PROGRAMY
Co Vám nabízíme

Osobní výživový
kouč

Osobní výživové koučování vychází z konkrétních individuálních potřeb klienta a jeho záměrem je vytvořit snadný a dlouhodobě udržitelný systém pro dosažení jeho cílů.

Osobní fitness a výživový
kouč

Nejoptimálnější a také nejefektivnější cestou pro zdraví do pozdního věku je kombinace osobního fitness a výživového koučování, které klientům poskytne návod a návyky pro zdravý životní styl se spoustou neutuchající energie.

Osobní fitness
kouč

Osobní fitness koučování vytváříme vždy klientům na míru tak, aby zohlednilo jejich časové a fyzické možnosti, stejně jako jejich cíle a dostupné vybavení.

JAK ZAČÍT
Je to snadné

arrow-img
process-img 01
Pročtěte
si nabídku

Podívejte se na nabídku našich služeb

arrow-img
process-img 02
Vyberte
si službu

Vybert si službu, která Vás zajímá

arrow-img
process-img 03
Domluvte
si schůzku

Kontaktujte nás a domluvte si schůzku

process-img 04
Změňte
svůj život

Užijte si svůj nový, zdravý životní styl

Objednat novinky