načítání
ČASTÉ OTÁZKY
Odpovědi na časté otázky

Co je cílem koučování v oblasti fitness a výživy?

Cílem koučování 4GetFit je pomoci jednotlivcům transformovat jejich těla, mysl a ducha prostřednictvím na míru sestavených plánů cvičení a výživy. 4GetFit spolupracuje s klienty, aby jim pomohl dosáhnout jejich jedinečných cílů v oblasti zdraví a wellness.

Co je součástí fitness a výživových plánů 4GetFit?

Plány 4GetFit zahrnují optimalizované, na míru vytvořené poradenství v oblasti cvičení a výživy, přizpůsobené individuálním potřebám a cílům. To zahrnuje individuální konzultace, přizpůsobené cvičební plány, výživové plány, trvalou podporu a odpovědnost.

Čím je koučování 4GetFit jedinečné?

Jedinečná kombinace zkušeností, certifikace a nadšení pro zdravý životní styl 4GetFit odlišuje od ostatních koučů. Zkušenosti v oblasti fitness a výživy a odborné znalosti 4GetFit pomohou klientům dosáhnout optimálního zdraví a kondice prostřednictvím odpovědně vypracovaných a dlouhodobě udržitelných návodů ke cvičení a výživě.

Pro koho je koučink 4GetFit vhodný?

Koučování 4GetFit je vhodné pro širokou škálu jednotlivců, včetně těch, kteří chtějí redukovat nadváhu, budovat svaly, zlepšit sportovní výkon nebo prostě vést zdravější životní styl. 4GetFit také nabízí specializované plány pro osoby starší 50 let.

Jak dlouho potrvá, než uvidíte výsledky s koučováním 4GetFit?

Časová osa výsledků se bude lišit v závislosti na individuálních cílech, výchozím bodu a úsilí vynaloženém na dodržování personalizovaného plánu. S vedením a podporou 4GetFit však mohou klienti očekávat neustálý pokrok směrem ke svým cílům v oblasti zdraví a skvělé kondice.

CO O NÁS ŘÍKAJÍ
Hodnocení zákazníků

KOUČOVACÍ PROGRAMY
Co Vám nabízíme

Osobní výživové
koučování

Osobní výživové koučování vychází z konkrétních individuálních potřeb klienta a jeho záměrem je vytvořit snadný a dlouhodobě udržitelný systém pro dosažení jeho cílů.

Kombinované fitness
a výživové koučování

Nejoptimálnější a také nejefektivnější cestou pro zdraví do pozdního věku je kombinace osobního fitness a výživového koučování, které klientům poskytne návod a návyky pro zdravý životní styl se spoustou neutuchající energie.

Osobní fitness
koučování

Osobní fitness koučování vytváříme vždy klientům na míru tak, aby zohlednilo nejen jejich fyzické parametry, ale i časové možnosti, stejně jako jejich cíle a dostupné vybavení.

JAK ZAČÍT
Je to snadné

arrow-img
process-img 01
Pročtěte
si nabídku

Podívejte se na nabídku našich služeb

arrow-img
process-img 02
Vyberte
si službu

Vybert si službu, která Vás zajímá

arrow-img
process-img 03
Domluvte
si schůzku

Kontaktujte nás a domluvte si schůzku

process-img 04
Změňte
svůj život

Užijte si svůj nový, zdravý životní styl

Objednat novinky